Trendy Lity

Nowe trendy w świecie obuwniczym

Lity to maniera obuwia, jaki cechuje słupkowy obcas oraz wiązania. Blisko, że z wyglądu mogą odstraszać wygodnych użytkowników, to obuwie te są bardzo komfortowe. Są bardzo charakterystyczne na mocy co idąc ulicą warto poznać mistrz.

To właśnie on przyciąga nowych użytkowników. Do tego stopnia naprawdę każdy z osobna modny mistrz może znaleźć się na obuwiu. Przez popularną brytyjską flagę po dodatki z ćwiekami. Występują w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Posiadają niezliczoną ilość wzorów.

Kilka sprzedawców oferuje lity z ćwiekami, niedawno popularne lity z amerykańską flagą, zamszowe, skórzane, w panterkę. Styliści porównują popularność litów do czasów wzorowanych glanów czy martensów z lat 70.

Obecne lity przede wszystkim noszone przez młode dziewczyny, które bez względu na preferowanego wcześniej stylu, chwalą taki rodzaj obuwia za możliwość dostosowania do każdego typu obuwia.

Blisko, że obuwie posiadają średnią wysokość 15 centymetrów w obcasie to większość użytkowniczek polega zdania ,że są bardzo wygodne.

Preferowanym sezonem do noszenia litów polega jesień, w razie potrzeby zima. Pasują do szortów, niemniej jednak też do sukienek oraz zestawu z bluzką oversize.

Zobacz również  Moda dla dzieci- sezon zimowy