Jak często mężczyźni zmieniają portfel? Dowiedz się!

 Gustowny, dobrej jakości, skórzany portfel to jeden z najważniejszych atrybutów eleganckiego mężczyzny. Oferta portfeli na rynku jest ogromna i z powodzeniem każdy mężczyzna dopasuje model do stylu ubierania i ilości dokumentów, które koniecznie musi mieć przy sobie. Jak często więc mężczyźni zmieniają portfel? Odpowiedź może zaskoczyć.

Męska logika

Skórzany portfel męski to zazwyczaj inwestycja na lata. Tutaj znajdziesz wiele modeli: https://zeskory.com/skorzane-portfele-meskie/1315-2210-portfel-meski-5907538200269.html. Wykonany z wysokiej jakości skóry, starannie wykończony z pewnością będzie świetnie się prezentował przez długi czas. Co ciekawe, duża część mężczyzn właśnie w ten sposób podchodzi do wymiany portfela. Aktualne trendy i chęć zmiany znacznie częściej przypisywana jest kobietom, a mężczyznom, że zmieniają jeśli się zużyje. Pomimo coraz większego grona panów dbających o wygląd i poszukujących trendowych nowinek, wciąż spora część uważa, że nie ma sensu zmieniać, jeśli coś jest dobre. Trudno więc jednoznacznie odpowiedzieć, jak często mężczyźni z takim podejściem zmieniają skórzany portfel męski. Posiadacze wysokiej jakości portfela mogą to robić nawet raz na 15 i więcej lat.

Zmiana w prezencie

Wśród klasyków eleganckich prezentów dla panów wymienia się: markowy alkohol, pióro i właśnie skórzany portfel męski. Panowie, których żony, matki czy siostry posiadają dobry gust i wiedzą jak ważne jest posiadanie stylowego portfela, z pewnością chętnie obdarują swojego mężczyznę eleganckim modelem. Urodziny, imieniny, Święta Bożego Narodzenia, rocznica to idealne okazje dla wielu pań na zakup wysokiej jakości skórzanego portfela męskiego. W takim przypadku trudno określić czy zakup spowodowany jest modą czy czujne, damskie oko dojrzało braki w aktualnym modelu, noszonym przez mężczyznę. Zasada częstotliwości jest podobna jak w przypadku zniszczonego portfela: im staranniej wykonany, z dobrej jakości skóry, skórzany portfel męski, tym rzadziej panie zdecydują się na wybór tego rodzaju prezentu.

Zobacz również  Markowe narty damskie na zbliżający się sezon - co oferują nam najlepsze firmy

Ważne momenty i trendy

Istnieje również grupa panów, którzy chętnie śledzą aktualne trendy i często zmieniają akcesoria takie jak pasek czy skórzany portfel męski. Podążający za modą mężczyźni posiadają kilka ciekawych modeli i w zależności od okazji dobierają portfel do ubioru. Ta grupa mężczyzn, jest jednak o wiele mniejsza niż panowie o tradycyjnych poglądach. Zmiana portfela to również często symbol zmian, zwłaszcza w życiu zawodowym. Nowa praca, awans zazwyczaj dobrze jest podkreślić nawet najdrobniejszą zmianą wizerunku, w tym przypadku skórzany portfel męski sprawdza się doskonale. Częste spotkania biznesowe, wymiana wizytówek czy wyciąganie portfela podczas biznesowego lunchu czy firmowej kolacji wymusza na mężczyźnie zmianę skórzanego portfela męskiego. W tym wypadku również trudno określić, jak często ważne momenty w życiu mężczyzny następują, uzależnione jest to w dużej mierze od charakteru wykonywanej pracy.

Jak widać, mężczyźni znacznie rzadziej decydują się na zmianę skórzanego portfela męskiego. Warto jednak czasem sprawdzić aktualną ofertę męskich akcesoriów i poszukać ciekawego modelu.

Dodaj komentarz